Питання-відповідь

10 Comments on "Питання-відповідь"

 1. Добрий день,є на території гуртожиток для мами,дитина якої лежить у відділенні?Якщо є то як туди заселитися на період лікування дитини?

  • Добрий день! На території лікарні є гуртожиток. Для поселення Вам необхідно написати заяву на поселення в приймальному відділенні, при оформленні дитини на госпіталізацію.

 2. Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можна у вас здати аналіз керіотинування.

  • Добрий день! Каріотипування в КНП “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” не проводиться.

 3. Що потрібно з документів для апаратного лікування зору? І на час лікування дитина з мамою (дитині 5 років)живе в лікарні? Чи потрібно приїжджати кожного дня?

  • Добрий день, для апаратного лікування зору в умовах КНП “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” потрібно: загальний аналіз крові, загальний аналіз сечі, швидкий тест на COVID, довідка про епідоточення, свідоцтво про народження, електронне направлення на консультацію до дитячого офтальмолога та електронне направлення на стаціонарне лікування. Під час лікування дитина до 6 років може знаходитись у лікарні з мамою. Кожного дня приїжджати не потрібно.

 4. Добрий день, при плановій госпіталізації у вас можна зробити експрес тест на ковід?

  • Добрий день, при плановій госпіталізації в КНП “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” можливе проведення експрес-тесту на COVID-19.

 5. Доброго дня, скажіть будь ласка якщо зробити тест на антитіла ковід у вас на місці як швидко будуть результати?

Leave a comment

Your email address will not be published.


*