- Паславський М.С., Русак П.С., Мельник Б.А. при розборі клінічного випадку
- Робота на медсестринському посту (Березенська Т., Мукашева В., Крижова І.)
- Під час відеотрансляції головний лікар, Заслужений лікар України Марченко В.Ф. та лікарі-хірурги
- Робота в операційній (к.мед.н. Шевчук Д., Заремба В.)
- Обговорення плану оперативного втручання (проф. Данілов О.А., проф. Рибальченко В.Ф., проф., зав. ХВ №1 Русак П.С, доц. Гончар В.В, начмед Бобер М.Д, зав. ХВ №2 Вишпінський І.М.)
- Міжнародна команда однодумців за роботою
- В.Ф. Марченко (головний лікар), професор О.М. Горбатюк (головний спеціаліст МОЗ України), професор О.А. Даігалов (зав.кафедрою дитячої хірургії НМАПО ім. П.Л. Шулика), к.мед.н., доцент П.С. Русак (керівник філії кафедри дитячої хірургії НМАПО ім. П.Л. Шупика), професор Н.Г. Гойда (проректор з лікувальної роботи НМАПО ім. П.Л. Шупика) під час відкриття філії кафедри дитячої хірургії НМАПО імені П.Л. Шупика на базі Житомирської обласної дитячої лікарні
- У професіоналів не існує мовних бар’єрів
- Зустріч делегації з головним лікарем ЖОДКЛ, заслуженим лікарем України Марченко В.Ф.
- Робота в маніпуляційній (старша медсестра хірургічного відділення №1 – Юзвенко Т., Осипчук Л., Перегуда О.)
- Колектив хірургічного відділення №1