Ортопедо-травматологічне відділення

Ортопедо-травматологічне відділення на базі Житомирської обласної дитячої лікарні було відкрито 20 травня 1985 року. Завідуючим відділенням був призначений Денесюк Микола Іванович, з 2000 року очолював відділення Панчишин Віктор Федорович, а з 2021 року – Федурко Микола Семенович.

В складі відділення функціонують ліжка ортопедо-травматологічного профілю, реабілітаційні та нейрохірургічні.

У відділенні надається спеціалізована допомога дітям області з травмами і хворобами опорно-рухової системи, виконуються операції нейрохірургічного профілю.

Успішно проводяться реконструктивно-відновні та стабілізуючі операції з використанням шкірної, сухожильно-м’язової та різних видів кісткової пластики.

Впроваджено великий об’єм малоінвазивних оперативних втручань у дітей з дитячим церебральним паралічем. Лікарі відділення мають великий досвід у лікуванні клишоногості у дітей по методу І. Понсеті. Широко використовують у роботі апарати зовнішньої фіксації.

Відділення тісно співпрацює з провідними науково-дослідними установами м. Києва та м. Харкова (НДСЛ “ОХМАТДИТ”, ДУ “Інститут травматології та ортопедії НАМИ України”, ДУ “Інститут патології хребта та суглобів імені М.І. Сітенка”.

Всі, хто трудиться в травматологічному відділенні, постійно проявляють творче ставлення до праці, ініціативу.

Завдяки злагодженій роботі дитячі ортопеди-травматологи Житомирщини є командою професіоналів. Хороша організація роботи, своєчасне виявлення і лікування вродженої ортопедичної патології – це фізичне благополуччя всієї нації.

Контактний телефон (0412) 43-82-44.


Лікарі відділення

Федурко Микола Семенович, завідувач відділенням, лікар-нейрохірург дитячий, вища категорія.

Гудименко Олександр Михайлович- лікар-ортопед-травматолог дитячий, вища категорія.