Спеціалізований центр по наданню допомоги дітям з гострою травмою

Керівник центру кандидат медичних наук Ностопирьова Олена Іванівна

Спеціалізований  центр  по наданню допомоги дітям з гострою травмою надає   консультативну  та лікувально – діагностичну  спеціалізовану медичну допомогу дитячому населенню від 0 до 18 років з гострою травмою різної локалізації, 24/7.  Обслуговування пацієнтів проводиться безоплатно, згідно Порядку реалізації  програми державних гарантій медичного обслуговування населення.

Оскільки, в переважній більшості випадків травматичні ураження у дітей є поєднаними та потребують одночасного залучення фахівців різних спеціальностей ( травматолога, хірурга, нейрохірурга, офтальмолога, отоларинголога, реаніматолога), створення центру у 2005 році дало можливість забезпечити таку категорію дітей спеціалізованою комплексною медичною допомогою  одночасно.

Щорічно, у центр  звертається більше 10 тисяч пацієнтів. Проводиться близько 800 операцій,  200 репозицій., накладається  близько 3 тисяч гіпсових та фіксуючих пов’язок.

В умовах центру травмовані діти мають змогу отримати екстрену вакцинацію від правця та сказу.  Діти з важкою травмою госпіталізуються у відділення лікарні.

В 2022 році проведено реконструкцію центру. Закуплено нове медичне обладнання. Функціонує сучасна операційна,  рентгенкабінет з  цифровим обладнанням, проводиться близько  6 тисяч рентгенобстежень пацієнтам.  В центрі створені безпечні і комфортні  умови для перебування пацієнтів.

Лікарі підрозділу постійно підвищують свій професійний  рівень, є активними учасниками  науково – практичних конференцій, проходять навчання, впроваджують нові методики діагностики та лікування, а також  співпрацюють з науковцями Українського дитячого науково – дослідницького інституту травматології і хірургії, Інститутом нейрохірургії ім. А. П. Рамаданова, Українською дитячою спеціалізованою лікарнею «ОХМАТДИТ», Інститутом очних хвороб і тканинної терапії  ім. В. П. Філатова м. Одеси.

Організація роботи  в центрі проводиться з максимальною точністю та відповідальністю для збереження життя дитини. Доброзичливе ставлення до дитини, професійне виконання своїх обов’язків та безпека пацієнта – це завдання кожного з нас.

Усі послуги надаються пацієнтам безкоштовно в межах Програми державних медичних гарантій.

Наші контакти:

Телефони: (0412) 43-83-75, 0674117287