Питання-відповідь

62 Comments

 1. Скажіть будь ласка, ми записані на середу на видалення аденоїдів, то чи потрібно нам їхати у вівторок лягати, чи зразу в середу прооперують?

  • Добрий день! Приїзджати потрібно в той день на котрий призначено госпіталізацію (в даному випадку у середу). Операцію буде проведено на наступний день після госпіталізації (тобто у четвер).

 2. Доброго дня. Підскажіть будь-ласка чи можна у вас полікувати зуби дитині під наркозом, вас порекомендував лікар,так як у дитини великий страх та воне не дає їх лікувати лікарю. Якщо можна, то підскажіть чи потрібен стаціонар. Дякую

  • Добрий день, в нашому закладі така медична послуга не надається. Звертайтесь, будь ласка, в обласне стоматологічне об’єднання, яке розташоване за адресою: м. Житомир, вул. Грушевського, 33/а.

 3. Підкажіть, будь ласка, як записатися до вас на УЗД серця. Дата народження дитини 22.10.2018?

  • Добрий день, амбулаторним пацієнтам ультразвукове обстеження проводиться лише за направленням фахівців консультативної поліклініки КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. Дитині віком до 1 місяця УЗД серця може бути призначене кардіологом та неонатологом консультативної поліклініки за наявності медичних показів.

 4. Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як записатись в стаціонар в хірургічне відділення з 29 жовтня по 6 листопада з двома дітьми:на процедури(хвороба Гіршпрунга, оперована)старша донька, у середньої кіста в лівій нирці і збільшена печінка, хочемо пройти обстеження. Якщо можна підкажіть контакти і чи є ще місця? Чи потрібно брати направлення в районній лікарні? Дякую за відповідь.

  • Добрий день, щодо госпіталізації ваших дітей в хірургічне відділення вам необхідно 26.10.2018 звернутись в кабінет № 38 консультативної поліклініки КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні до лікаря-хірурга. З собою мати довідку про епідоточення, яка дійсна три дні та загальні аналізи крові та сечі, які дійсні десять днів. Додаткову інформацію ви можете отримати у реєстратурі за номером телефону 34-55-87 або 34-14-36.

 5. Доброго дня! Скажіть будь-ласка, 18 років включно, якщо дівчина ще навчається в коледжі?

  • Добрий день, КУ Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня надає консультативно-діагностичну та стаціонарну допомогу дитячому населенню області віком від 0 до 17 років, 11 місяців, 29 днів.

  • Добрий день, так, приймає щоденно з 9 до 15 год., крім суботи, неділі та святкових днів.

 6. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи приймаєте пацiєнтiв з iншоi областi? I якi документи при собi мати?

  • Добрий день, в наданні невідкладної медичної допомоги не відмовляємо жодному пацієнту. Надання планової консультативної та стаціонарної допомоги в умовах КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні проводиться дітям віком від 0 до 18 років, мешканцям Житомирської області, за направленням спеціалістів закладів охорони здоров’я з місця проживання.

 7. У вашій лікарні, щоб пройти УЗД, потрібно по запису, талону чи жива черга ? Таке саме питання стосовно лікаря алерголога?

  • Добрий день, ультразвукове дослідження проводиться у відділенні ультразвукової діагностики, яке розташоване на базі консультативної поліклініки. Обстеження проводиться за направленням лікарів консультативної поліклініки по талонам, відповідно часу, вказаного на талоні. Позачергово обслуговуються діти, направленні з приймально-діагностичного відділення, центру гострої травми, для виключення гострої патології чи невідкладного стану.
   Огляд дітей лікарем-алергологом проводиться за направленням лікарів закладів охорони здоров’я області по талонам, виданим в реєстратурі консультативної поліклініки, відповідно до часу, вказаного на талоні. Лікар-алерголог також оглядає дітей, направлених спеціалістами консультативної поліклініки, з метою уточнення діагнозу або диференціальної діагностики. В даному випадку час прийому на талоні не вказується. Попередній запис на прийом до лікаря-алерголога проводиться за телефонами: 34-55-87, 34-14-36 (за умови наявності направлення).

 8. добрый день нам сняли в пятницу швы а сегодня шов начел сочиться.Сказали мазать зеленкой.может обратиться в Станишовку до нашего хирурга?

  • Добрий день! У випадку необхідності, Ви можете звернутись до Вашого оперуючого хірурга в КУ Житомирську обласну дитячу клінічну лікарню протягом робочого дня.

 9. Добрий день! Дитині призначено оперуваня грижі, скажіть, що з собою треба мати для госпіталізації (постіль, які речі, т.д.). Чи потрібна лікарняна каса? Скільки днів дитина перебуватиме у закладі після такої операції? Дякую

  • Для госпіталізації в хірургічне відділення №2 для виконання планового оперативного втручання для госпіталізації Вам необхідно при собі мати загальні аналізи крові та сечі (не старші за 7 днів), довідку про епідоточення (не старша за 3 дні), довідка про щеплення, свідоцтво про народження дитини. Госпіталізація відбувається у консультативній поліклініці (кабінет №38) із амбулаторною карткою пацієнта Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні та талоном на прийом до хірурга (видаються у реєстратурі). Лікарня забезпечена м’яким інвентарем, однак наявність батьківської білизни не забороняється. У випадку наявності Лікарняної каси – лікування частково буде проводитись коштами БО «Лікарняна каса». Після операції виписка проводиться у відповідності до стану дитину строго індивідуально. З додаткових питань та термінів госпіталізації прохання звертатись за телефоном (0412) 34-24-84 (хірургічне відділення №2).

 10. Добрий день! Скажіть,будь ласка, скільки буде коштувати операція з видалення аденоїдів у дитини?

  • Шановна пані Тетяна, інформуємо, що лікування Вашої дитини буде проводитись безкоштовно (в межах бюджетного фінансування).

 11. Доброго дня!
  До якого лікаря можна звернутися з приводу діагностування висипу у дитини? Наразі приймаємо антигістамінні приписані педіатром. Висип частково проходить, але з’являється в ін. місцях.

  • Добрий день, Вам необхідно звернутись на консультацію до лікаря-інфекціоніста дитячого, з метою виключення інфекційного захворювання. Консультацію цього спеціаліста Ви зможете отримати на приймальному відділенні дитячого інфекційно-боксованого відділення, яке розташоване на базі Житомирської районної лікарні за адресою: Житомирський р-н, с. Станишівка, Сквирське шосе, 3. Після виключення інфекційного захворювання, доцільно буде звернутись до лікаря-алерголога дитячого.

 12. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, до кого звернутися з приводу перевірки родимки?

  • Добрий день, з метою диференціальної діагностики клітинного складу родинки проводиться дерматоскопія, яку виконує лікар-дерматовенеролог на базі обласного шкірвендиспансеру щоденно з 11 до 13 год. Процедура дерматоскопії виконується після консультації лікарем-дерматологом або лікарем-хірургом-онкологом за місцем проживання або в консультативній поліклініці обласної дитячої клінічної лікарні за направленням.

 13. Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, нас направили з районної лікарні на огляд до хірурга та дерматолога, чи потрібно попередньо записуватись на прийом? В які дні проводиться прийом цими лікарями? Дякую.

  • Добрий день, хірург приймає щоденно, крім вихідних та святкових днів з 9.00 до 15.00 год., кабінет № 38. Дерматолог приймає у вівторок, середу та четвер з 11.00 до 13.30 год., кабінет № 23. Попередньо записуватись на прийом не обов’язково, але попередній запис дасть можливість замовити талон до лікаря у вибраний Вами час прийому.

  • Добрий день, Вам необхідно звернутись на консультацію до лікаря-гастроентеролога в консультативну поліклініку, каб. № 6 за направленням дільничого педіатра.

 14. Добрий день! Чи можна зробити у Вас операцію сину (лапароскопію)? У сина лівосторонній помилковий крипторхізм.

  • Добрий день! Хірургічні втручання при будь-якій формі крипторхізму у нашій лікарні виконуються, у тому числі – лапароскопічні; але показом до лапароскопічного втручання є лише черевна форма крипторхізму. Хибний крипторхізм не у всіх випадках вимагає операції; рішення у кожному конкретному випадку приймається при консультації дитячим хірургом. Рекомендуємо звернутись у консультативну поліклініку лікарні в кабінет № 38 за направленням дільничного педіатра або хірурга.

 15. В г. Коростене нет детского окулиста, невролога. Можно ли приехать к Вашим специалистам на консультацию без направления?

  • В наданні медичної допомоги не відмовляємо жодному пацієнту, але наявність направлення спрощує та скорочує Ваш час перебування в медичному закладі.

 16. Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, Житомирський р-н обслуговується лише з 12ої год. чи можна і раніше записатися?

  • Доброго дня! Записуватися на прийом до лікаря можна і до 12 год., але визначені години обслуговування дитячого населення Житомирського району з 12 год..

 17. Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна у вас перевірити слух дитині (3 роки), мене цікавить не лише огляд лікаря, а й апаратне обстеження

  • Доброго дня. Слух дитині перевірити можна у лікаря-сурдолога. Для цього необхідно мати направлення від дільничого педіатра або від отоларинголога за місцем проживання.

 18. Доброго дня! Хочу виразити велику подяку Довгополому Юрію Дмитровичу за його професіоналізм, за розуміння до переляканих очей батьків, за те, що допоміг і чітко пояснив всі нюанси лікування. Ми дуже Вам вдячні і всім рекомендуємо вас як гарного фахівця і хорошу людину!!!

  • До лікаря можна записатись за телефоном: код міста 0412 тел. 345587 або код міста 0412 тел. 341436.

 19. Доброго вечора, я мама і хочу Вас запитати. Моїй донечці вже 3 рочки і в нас є проблема, вона ходить на пальчиках і ми вже просто не заїмо що робити, дуже хочемо щоб Ви нам дали пораду що робити, нам кажуть що треба їхати на підрізання в Житомир.

  • Пропоную звернутись на консультацію до дитячого лікаря-невролога за місцем проживання, або за направленням в обласну дитячу клінічну лікарню теж до лікаря-невролога дитячого.

 20. Доброй ночи! Нужна консультация фтизиатра и КТ органов грудной полости. Возможно? Цена КТ? Как записаться на прием и диагностику?

  • На базі лікарні КТ не проводиться, фтизіатром діти консультуються в обласному протитуберкульозному диспансері.

 21. У Вас сучасні методи видалення аденоїдів? Який час після операції потрібно знаходитись в стаціонарі? Чи обов’язкове направлення на операцію з району?

  • Направлення на операцію обов’язкове разом із довідкою про епідоточення та загальними аналізами крові та сечі. Аденотомія виконується під загальним знечуленням. Термін перебування до 3 днів.

 22. Скажіть будь ласка, кількість дівчаток і хлопчиків та їх вік, які зараз лікуються в онкогематологічному відділенні? З метою благодійної допомоги їм.

  • На сьогоднішній день в онкогематологічному відділенні лікуються 14 дівчаток та 9 хлопчиків. До 3 років 3 дівчинки,1 хлопчик; з 3 до 6 років – 3 хлопчики, 6 дівчаток; з 7 до 10 років – 2 дівчинки; з 11 до 14 років – 1 хлопчик; з 15 до 18 років – 3 дівчинки, 4 хлопчики.

 23. Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, номер телефона регистратуры – нужно узнать расписание врача.

  • Консультацію ортопеда пройти можна, а генетика на базі Житомирського обласного центру планування сім’ї та репродукції людини у м. Житомир за адресою вул. Сабурова, 2-А.

  • УЗД серця можна зробити, а доплєр судин голови та шиї тільки за показами в умовах стаціонарного лікування.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*