Питання-відповідь

40 Comments

 1. Доброго дня!
  До якого лікаря можна звернутися з приводу діагностування висипу у дитини? Наразі приймаємо антигістамінні приписані педіатром. Висип частково проходить, але з’являється в ін. місцях.

  • Добрий день, Вам необхідно звернутись на консультацію до лікаря-інфекціоніста дитячого, з метою виключення інфекційного захворювання. Консультацію цього спеціаліста Ви зможете отримати на приймальному відділенні дитячого інфекційно-боксованого відділення, яке розташоване на базі Житомирської районної лікарні за адресою: Житомирський р-н, с. Станишівка, Сквирське шосе, 3. Після виключення інфекційного захворювання, доцільно буде звернутись до лікаря-алерголога дитячого.

 2. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, до кого звернутися з приводу перевірки родимки?

  • Добрий день!
   З метою диференціальної діагностики клітинного складу родинки проводиться дерматоскопія, яку виконує лікар-дерматовенеролог на базі обласного шкірвендиспансеру щоденно з 11 до 13 год. Процедура дерматоскопії виконується після консультації лікарем-дерматологом або лікарем-хірургом-онкологом за місцем проживання або в консультативній поліклініці обласної дитячої клінічної лікарні за направленням.

 3. Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, нас направили з районної лікарні на огляд до хірурга та дерматолога, чи потрібно попередньо записуватись на прийом? В які дні проводиться прийом цими лікарями? Дякую.

  • Добрий день, хірург приймає щоденно, крім вихідних та святкових днів з 9.00 до 15.00 год., кабінет № 38. Дерматолог приймає у вівторок, середу та четвер з 11.00 до 13.30 год., кабінет № 23. Попередньо записуватись на прийом не обов’язково, але попередній запис дасть можливість замовити талон до лікаря у вибраний Вами час прийому.

  • Добрий день, Вам необхідно звернутись на консультацію до лікаря-гастроентеролога в консультативну поліклініку, каб. № 6 за направленням дільничого педіатра.

 4. Добрий день! Чи можна зробити у Вас операцію сину (лапароскопію)? У сина лівосторонній помилковий крипторхізм.

  • Добрий день! Хірургічні втручання при будь-якій формі крипторхізму у нашій лікарні виконуються, у тому числі – лапароскопічні; але показом до лапароскопічного втручання є лише черевна форма крипторхізму. Хибний крипторхізм не у всіх випадках вимагає операції; рішення у кожному конкретному випадку приймається при консультації дитячим хірургом. Рекомендуємо звернутись у консультативну поліклініку лікарні в кабінет № 38 за направленням дільничного педіатра або хірурга.

 5. В г. Коростене нет детского окулиста, невролога. Можно ли приехать к Вашим специалистам на консультацию без направления?

  • В наданні медичної допомоги не відмовляємо жодному пацієнту, але наявність направлення спрощує та скорочує Ваш час перебування в медичному закладі.

 6. Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, Житомирський р-н обслуговується лише з 12ої год. чи можна і раніше записатися?

  • Доброго дня! Записуватися на прийом до лікаря можна і до 12 год., але визначені години обслуговування дитячого населення Житомирського району з 12 год..

 7. Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна у вас перевірити слух дитині (3 роки), мене цікавить не лише огляд лікаря, а й апаратне обстеження

  • Доброго дня. Слух дитині перевірити можна у лікаря-сурдолога. Для цього необхідно мати направлення від дільничого педіатра або від отоларинголога за місцем проживання.

 8. Доброго дня! Хочу виразити велику подяку Довгополому Юрію Дмитровичу за його професіоналізм, за розуміння до переляканих очей батьків, за те, що допоміг і чітко пояснив всі нюанси лікування. Ми дуже Вам вдячні і всім рекомендуємо вас як гарного фахівця і хорошу людину!!!

  • До лікаря можна записатись за телефоном: код міста 0412 тел. 345587 або код міста 0412 тел. 341436.

 9. Доброго вечора, я мама і хочу Вас запитати. Моїй донечці вже 3 рочки і в нас є проблема, вона ходить на пальчиках і ми вже просто не заїмо що робити, дуже хочемо щоб Ви нам дали пораду що робити, нам кажуть що треба їхати на підрізання в Житомир.

  • Пропоную звернутись на консультацію до дитячого лікаря-невролога за місцем проживання, або за направленням в обласну дитячу клінічну лікарню теж до лікаря-невролога дитячого.

 10. Доброй ночи! Нужна консультация фтизиатра и КТ органов грудной полости. Возможно? Цена КТ? Как записаться на прием и диагностику?

  • На базі лікарні КТ не проводиться, фтизіатром діти консультуються в обласному протитуберкульозному диспансері.

 11. У Вас сучасні методи видалення аденоїдів? Який час після операції потрібно знаходитись в стаціонарі? Чи обов’язкове направлення на операцію з району?

  • Направлення на операцію обов’язкове разом із довідкою про епідоточення та загальними аналізами крові та сечі. Аденотомія виконується під загальним знечуленням. Термін перебування до 3 днів.

 12. Скажіть будь ласка, кількість дівчаток і хлопчиків та їх вік, які зараз лікуються в онкогематологічному відділенні? З метою благодійної допомоги їм.

  • На сьогоднішній день в онкогематологічному відділенні лікуються 14 дівчаток та 9 хлопчиків. До 3 років 3 дівчинки,1 хлопчик; з 3 до 6 років – 3 хлопчики, 6 дівчаток; з 7 до 10 років – 2 дівчинки; з 11 до 14 років – 1 хлопчик; з 15 до 18 років – 3 дівчинки, 4 хлопчики.

 13. Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, номер телефона регистратуры – нужно узнать расписание врача.

  • Консультацію ортопеда пройти можна, а генетика на базі Житомирського обласного центру планування сім’ї та репродукції людини у м. Житомир за адресою вул. Сабурова, 2-А.

  • УЗД серця можна зробити, а доплєр судин голови та шиї тільки за показами в умовах стаціонарного лікування.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*


Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.