Питання-відповідь

124 Comments

 1. Доброго дня,скажіть будь ласка ім’я лікаря який приймає в 42кабінеті поліклініки.Велике спасибі.

  • Добрий день!
   В 42 кабінеті консультативної поліклініки проводить прийом завідувач сурдологопедичним кабінетом, лікар-отоларинголог дитячий Мудрак Роман Анатолійович.

 2. Будь ласка, вкажіть номер телефону (бажано мобільний), за яким можна записатися на прийом до кардіолога та ендокринолога.

 3. скажіть будь-ласка, куди звернутися для повідомлення факту корупції у вашому закладі?

  • Дякуємо за запитання. У разі, коли Вам стали відомі такі факти, Ви можете звернутись в адміністрацію лікарні, безпосередньо до головного лікаря та за телефоном 0412 (345491) або на електронну адресу zhodklgol@ukr.net та повідомити правоохоронні органи.

 4. Добрий день, мені потрібна консультація дитячого хірурга хірургічного відділення , у дитини 4,5роки пупочна грижа, рекомендоване оперативне втручання.Чи потрібно направлення з місця проживання?

  • Добрий день, консультація лікаря-хірурга здійснюється в консультативній поліклініці в каб. №38 з 9 до 15 год.. При собі мати направлення з місця проживання та довідку про епідоточення.

  • Лікар-невролог приймає щоденно з 9 до 15 год., крім вихідних та святкових днів. При собі мати довідку про епідоточення та направлення з місця проживання.

 5. Доброго дня, скажіть будь ласка, чи можна в вашій лікарні пройти обстеження слуху дитині, яка не розмовляє (має вади розвитку)? Дякую.

  • Дитина, що має затримку мовленнєвого розвитку, обов’язково має бути обстежена на предмет зниження слуху. Вам потрібно звернутися до лікаря сурдолога на консультацію. Об’єм обстежень слуху буде залежати від віку дитини. Не виключена потреба в консультації суміжними спеціалістами: логопед, невролог, психолог.

 6. Доброго дня! Скажіть будь ласка, якщо ми по електронному запису, нам потрібно по приїзду звертатися в реєстратуру чи зразу іти в кабінет до лікаря на прийом?

  • Добрий день, враховуючи те, що в наявній програмі електронного запису відсутня адреса проживання, дата останнього звернення, наявність амбулаторної медичної карти тому, з метою уточнення даних, необхідно звернутись в реєстратуру.
   Адміністрація лікарні вживає заходи по зменшенню черг у поліклініці КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні.

 7. Добрий ранок! В дитини збільшилась родинка і має нерівні краї. До якого лікаря можна звернутись і що для цього потрібно?

  • Добрий день, Вам необхідно звернутись до лікаря-дерматолога на дерматоскопію. Для цього потрібно зателефонувати за номером (0412) 43-19-76, шкірвенвідділення м. Житомира, за адресою м. Житомир вул. В.Бердичівська, 80 для запису на обстеження.

   • Добрий день! Скажіть будь-ласка після видалення родимки, скільки потрібно находидись в стаціонарі? Дякую!

   • Добрий день, кількість днів перебування в стаціонарі після видалення родимки залежить від складності родимки (локалізації, площі, кольору, глибини та інше). В середньому від 1 до 3 діб.

 8. Добрий вечір! Звернулись сьогодні з дитиною в приймальне відділення, потрібно було зробити рентген. Мене цікавить, ця послуга платна чи на плівку держава виділяє кошти?

  • Інформуємо, що обстеження пацієнтів в умовах КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні здійснюється на безоплатній основі, в межах затвердженого кошторису. В зв’язку з недостатнім бюджетним фінансуванням, з метою покращення організації надання допомоги дітям, по можливості, залучаються позабюджетні кошти.

 9. Доброго дня! Підскажіть, будь ласка, чи можливо отримати довідку, що дитина на цей час перебуває на стаціонарному лікуванні у вашій лікарні? Куди потрібно звернутись? Дякую.

  • Добрий день, для вирішення даного питання Ви можете звернутись до завідувача відділенням, в якому знаходиться на лікуванні Ваша дитина.

 10. Добрий день. Дитина скаржиться на часті головні болі. До кого звертатися. Так як ми хочемо приїхати, що потрібно з собою взяти.

  • Добрий день, Вам потрібно звернутись до лікаря-невролога. При собі мати направлення, довідку про епідоточення, довідку про профілактичні щеплення та результати попередніх обстежень.

 11. Підскажіть будь ласка як можна зробити дитині інцефолограму, потрібно записуватися заздалегідь чи підходити в реєстратуру, чи потрібне направлення?

  • Всі додаткові обстеження проводяться за призначенням лікарів КУ ЖОДКЛ, в даному випадку лікаря-невролога. Огляд лікарем-неврологом проводиться за направленням з місця проживання.

 12. Доброго дня. Підскажіть будь-ласка як записатися на консультацію до лікаря-пульмонолога Паскалова Петра Степановича. Дякую.

  • Лікар-пульмонолог дитячий приймає щоденно з 11 до 13 год., крім вихідних та святкових днів в консультативній поліклініці. Попередній запис по телефону (0412)34-14-36 або (0412)34-55-87.

  • Добрий день, підкажіть будь-ласка чи приймає хірург, і чи є рідкий азот. потрібно видалити гемангіому

   • Консультацію лікаря-хірурга дитячого Ви можете отримати в консультативній поліклініці КУ ЖОДКЛ каб. № 38, щоденно з 9 до 15 год, крім вихідних та святкових днів.
    На даний момент видалити гемангіому рідким азотом неможливо, в зв’язку з його відсутністю, але існують багато інших методів видалення гемангіом, які ми застосовуємо (склеротерапія, діатермокоагуляція, біозварювання , лікування тиском, лікування пропранололом, тімолол-гелем, гемангіолом).
    Рішення у кожному конкретному випадку , щодо методу видалення гемангіоми приймається індивідуально при консультації лікарем-хірургом .
    Якщо у Вашому випадку є покази для кріотерапії ми маємо змогу Вас записати та повідомити коли рідкий азот буде в наявності.

 13. Як у Вашій лікарні дають висновки з необгрунтованими діагнозами дітям, що в подальшому дає можливість робити дитину інвалідом з діагнозом Дитячий дерматит без будь-яких належних обстежень. Чому ваші лікарі думають про власні кішені?

  • Лікарі: голова ЛКК Порохницький В. О. ТА Члени Дацюк І. С., Хабаров В. Г. Розкажуть будласка що таке: Атопічний дерматит, генеролізований процес, що супроводжується біонсуючим свербінням та резистентний до лікування? Як можна поставити данний діагноз здоровій дитині? Це не комісія, а загроза здоров’ю маленьких пацієнтів яка руйнує довіру і повагу до лікарів, які мабуть дають клятву ЗУ “про запобігання корупції”. З нетерпінням чикаю на відповідь.

   • Якшо Ви маєте конкретні факти, викладені у Вашому електронному зверненні, рекомендуємо звернутись в обласну дитячу консультативну поліклініку, до завідувача поліклініки, кабінет №2 з 9 до 15 год, крім вихідних та святкових днів.

  • Діагноз “Дитячий дерматит” не включений до Переліку медичних показань, що дають право на одержання державної соціальної допомоги по інвалідності.

 14. Доброго дня! Потрібно з дитиною (6 років) попасти на прийом до лікаря-ендокринолога. Чи можливо це? Якщо так, то як можна записатися і який графік прийому? Дякую!

  • Лікар-ендокринолог консультує дітей за направленням від лікарів з місця проживання. Прийом щоденно з 8 до 14 год., крім вихідних та святкових днів. Попередній запис можливий за телефонами реєстратури 34-55-87 або 34-14-36 з 14 до 16 год..

  • Добрий день, дитячий гінеколог приймає щоденно, крім вихідних та святкових днів з 8 до 15 год.. На прийом можна записатись попередньо за телефонами реєстратури 34-55-87, 34-14-36 або по самозверненню з довідкою про епідоточення та щеплення.

 15. Доброго дня! Чи можна записатися до імунолога без направлення? Чи є електронна черга? Питання по вакцинації

  • Добрий день, при бажанні Ви можете звернутись на прийом до лікаря-імунолога в обласну дитячу консультативну поліклініку. Прийом лікаря з 8 до 16 год. щоденно, крім вихідних та святкових днів. При собі мати довідку про епідоточення та довідку про профілактичні щеплення.

 16. Доброго дня! Сину 12 років. Діагноз “кілевидна деформація грудної клітки”. Як записатися на консультацію до Віталія Заремби

  • Добрий день, Віталій Заремба – лікар-ординатор хірургічного відділення №2. На консультацію можна записатися за телефоном 34-24-84 в робочі дні з 9 до 15 години.

 17. Добрий день! Скажіть будь-ласка, чи надається гуртожиток лікарям- інтернам, що проходять інтернатуру на базі ЖОДКЛ?

  • Добрий день, згідно п. 1.4. Положення про гуртожиток, лікарям-інтернам надається тимчасове житло в гуртожитку на час проходження інтернатури у КУ Житомирській обласній дитячій клінічній лікарні.

 18. Добрий день! Підскажіть, будь ласка, як працює щеплювальна ЛКК і чи потрібно попередньо записуватись?

  • Добрий день, вакцинальна комісія для вирішення спірних клінічних питань працює згідно затвердженого положення. Розгляд випадків проводиться за направленнями регіональних вакцинальних комісій.

 19. Доброго дня,скажіть будь ласка,скільки буде коштувати операція видалення отиту і виправлення перегородки носа? Хлопцю 17 років,які документи потрібні,щоб поступити до вас ?

  • Добрий день, згідно чинного законодавства, медична допомога в комунальних установах надається безкоштовно, в межах бюджетного фінансування. Для госпіталізації в отоларингологічне відділення, для виконання планового оперативного втручання Вам необхідно при собі мати направлення, загальний аналіз крові + тромбоцити,час згортання,тривалість кровотечі та загальний аналіз сечі (виконані не раніше 7 днів до госпіталізації), довідку про епідоточення (яка дійсна 3 дні), довідка про щеплення, свідоцтво про народження дитини. Записатися на прийом до лікаря-отоларинголога можна за телефоном 0412 345587 або 0412 341436. Прийом здійснюється з 9 до 15 год. в консультативній поліклініці щоденно, окрім вихідних та святкових днів.

  • Добрий день, для лікування в офтальмологічному відділенні потрібно направлення з місця проживання, довідка про епідоточення та довідка про профілактичні щеплення.

   • Підкажіть, будь ласка, скільки коштує видалення аденоїдів дитині 8 років, хоча б приблизно.

   • Добрий день, згідно чинного законодавства, медична допомога в комунальних установах надається безкоштовно, в межах виділеного фінансування. Записатися на прийом до лікаря-отоларинголога можна за телефоном 0412 345587 або 0412 341436. Прийом здійснюється з 9 до 15 год. в консультативній поліклініці щоденно, окрім вихідних та святкових днів. При собі мати направлення з місця проживання, довідку про епідоточення та довідку про профілактичні щеплення.

 20. Доброго вечора, сьогодні 08.01.19 о 16.15 звернулись до приймального відділення в обласній лікарні (у дитини температура та сильний кашель) на що отримали у відповідь почекати… дочекались того, що лікарка яка була на прийомі почала дуже обурюватись, мовляв чому я маю вас приймати у вас є лікуючий лікар, до нього і звертайтесь. Чи це має так бути? Ми звернулись за допомогою, а отримали шквал негативних емоцій і мало того нас ніхто не оглянув?!!!

  • КУ Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня є закладом охорони здоров`я третинного рівня для надання високоспеціалізованої медичної допомоги.
   Огляд спеціалістами проводиться за направленнями лікарів первинної мережі та у разі знаходження дитини у невідкладному стані. При захворюваннях дитини, яка не потребує надання екстренної медичної допомоги, потрібно звертатись до лікаря-педіатра або сімейного лікаря, з яким укладено договір про надання медичної допомоги вашій дитині, або в заклад охорони здоров`я за місцем проживання.
   В той час, коли Ви зверталися до приймального відділення, лікар виконував свої функціональні обов`язки за основним місцем роботи,тобто вів прийом і огляд дітей, які були направлені з лікувально-профілактичних закладів області. Приносимо вибачення за можливу некоректну відповідь з боку лікаря.

 21. Доброго дня, скільки коштує планова операція з видалення пахової грижі у однорічної дитини?

  • Шановна пані Аліна!
   Інформуємо, що лікування Вашої дитини буде проводитись безкоштовно (в межах бюджетного фінансування).
   У випадку наявності у Вас посвідчення члена БО “Лікарняна каса” – лікування частково буде проводитись коштами БО “Лікарняна каса”
   Для госпіталізації в хірургічне відділення №2 для виконання планового оперативного втручання Вам необхідно при собі мати направлення, загальні аналізи крові та сечі (виконані не раніше 7 днів до госпіталізації), довідку про епідоточення (яка дійсна 3 дні), довідка про щеплення, свідоцтво про народження дитини. Госпіталізація відбувається у консультативній поліклініці (кабінет №38) із амбулаторною карткою пацієнта КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні та талоном на прийом до хірурга (видаються у реєстратурі).
   З додаткових питань, дати госпіталізації прохання звертатись за телефоном (0412) 34-24-84 (хірургічне відділення №2).

   • Доброго дня, як записатись на прийом до ортопедії? У нас сколіоз. Хотіли б до Вас приїхати у п’ятницю 4 січня. Дякую.

   • Добрий день, огляд дітей спеціалістами обласної дитячої консультативної поліклініки, в тому числі лікарем-ортопедом, проводиться за направленням лікарів з місця проживання з понеділка по п`ятницю з 9 до 15 год. 4 січня поліклініка працює.

 22. Доброго дня. Скільки коштує зробити алергопроби дитині (Житомирська область) за направленням.

  • Добрий день, алергологічні обстеження у дітей, в тому числі алергологічні проби, проводяться за призначенням лікаря-алерголога, який визначає доцільність, об’єм та вид обстеження. Кількість необхідних алергенів підбирається індивідуально в кожному окремому випадку після огляду дитини.

 23. Чи можна без направлення потрапити на огляд до лікаря кардіолога? І чи потрібен попередній запис?

  • Добрий день, огляд дітей спеціалістами обласної дитячої консультативної поліклініки проводиться за направленням лікарів з місця проживання. Попередній запис проводиться за телефонами: 34-55-87 та 34-14-36 з 14 до 16 год.

 24. Скажіть будь ласка, ми записані на середу на видалення аденоїдів, то чи потрібно нам їхати у вівторок лягати, чи зразу в середу прооперують?

  • Добрий день, приїзджати потрібно в той день на котрий призначено госпіталізацію (в даному випадку у середу). Операцію буде проведено на наступний день після госпіталізації (тобто у четвер).

 25. Доброго дня. Підскажіть будь-ласка чи можна у вас полікувати зуби дитині під наркозом, вас порекомендував лікар,так як у дитини великий страх та воне не дає їх лікувати лікарю. Якщо можна, то підскажіть чи потрібен стаціонар. Дякую

  • Добрий день, в нашому закладі така медична послуга не надається. Звертайтесь, будь ласка, в обласне стоматологічне об’єднання, яке розташоване за адресою: м. Житомир, вул. Грушевського, 33/а.

 26. Підкажіть, будь ласка, як записатися до вас на УЗД серця. Дата народження дитини 22.10.2018?

  • Добрий день, амбулаторним пацієнтам ультразвукове обстеження проводиться лише за направленням фахівців консультативної поліклініки КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні. Дитині віком до 1 місяця УЗД серця може бути призначене кардіологом та неонатологом консультативної поліклініки за наявності медичних показів.

 27. Доброго дня. Підкажіть будь ласка, як записатись в стаціонар в хірургічне відділення з 29 жовтня по 6 листопада з двома дітьми:на процедури(хвороба Гіршпрунга, оперована)старша донька, у середньої кіста в лівій нирці і збільшена печінка, хочемо пройти обстеження. Якщо можна підкажіть контакти і чи є ще місця? Чи потрібно брати направлення в районній лікарні? Дякую за відповідь.

  • Добрий день, щодо госпіталізації ваших дітей в хірургічне відділення вам необхідно 26.10.2018 звернутись в кабінет № 38 консультативної поліклініки КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні до лікаря-хірурга. З собою мати довідку про епідоточення, яка дійсна три дні та загальні аналізи крові та сечі, які дійсні десять днів. Додаткову інформацію ви можете отримати у реєстратурі за номером телефону 34-55-87 або 34-14-36.

 28. Доброго дня! Скажіть будь-ласка, 18 років включно, якщо дівчина ще навчається в коледжі?

  • Добрий день, КУ Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня надає консультативно-діагностичну та стаціонарну допомогу дитячому населенню області віком від 0 до 17 років, 11 місяців, 29 днів.

  • Добрий день, так, приймає щоденно з 9 до 15 год., крім суботи, неділі та святкових днів.

 29. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи приймаєте пацiєнтiв з iншоi областi? I якi документи при собi мати?

  • Добрий день, в наданні невідкладної медичної допомоги не відмовляємо жодному пацієнту. Надання планової консультативної та стаціонарної допомоги в умовах КУ Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні проводиться дітям віком від 0 до 18 років, мешканцям Житомирської області, за направленням спеціалістів закладів охорони здоров’я з місця проживання.

 30. У вашій лікарні, щоб пройти УЗД, потрібно по запису, талону чи жива черга ? Таке саме питання стосовно лікаря алерголога?

  • Добрий день, ультразвукове дослідження проводиться у відділенні ультразвукової діагностики, яке розташоване на базі консультативної поліклініки. Обстеження проводиться за направленням лікарів консультативної поліклініки по талонам, відповідно часу, вказаного на талоні. Позачергово обслуговуються діти, направленні з приймально-діагностичного відділення, центру гострої травми, для виключення гострої патології чи невідкладного стану.
   Огляд дітей лікарем-алергологом проводиться за направленням лікарів закладів охорони здоров’я області по талонам, виданим в реєстратурі консультативної поліклініки, відповідно до часу, вказаного на талоні. Лікар-алерголог також оглядає дітей, направлених спеціалістами консультативної поліклініки, з метою уточнення діагнозу або диференціальної діагностики. В даному випадку час прийому на талоні не вказується. Попередній запис на прийом до лікаря-алерголога проводиться за телефонами: 34-55-87, 34-14-36 (за умови наявності направлення).

 31. добрый день нам сняли в пятницу швы а сегодня шов начел сочиться.Сказали мазать зеленкой.может обратиться в Станишовку до нашего хирурга?

  • Добрий день! У випадку необхідності, Ви можете звернутись до Вашого оперуючого хірурга в КУ Житомирську обласну дитячу клінічну лікарню протягом робочого дня.

 32. Добрий день! Дитині призначено оперуваня грижі, скажіть, що з собою треба мати для госпіталізації (постіль, які речі, т.д.). Чи потрібна лікарняна каса? Скільки днів дитина перебуватиме у закладі після такої операції? Дякую

  • Для госпіталізації в хірургічне відділення №2 для виконання планового оперативного втручання для госпіталізації Вам необхідно при собі мати загальні аналізи крові та сечі (не старші за 7 днів), довідку про епідоточення (не старша за 3 дні), довідка про щеплення, свідоцтво про народження дитини. Госпіталізація відбувається у консультативній поліклініці (кабінет №38) із амбулаторною карткою пацієнта Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні та талоном на прийом до хірурга (видаються у реєстратурі). Лікарня забезпечена м’яким інвентарем, однак наявність батьківської білизни не забороняється. У випадку наявності Лікарняної каси – лікування частково буде проводитись коштами БО «Лікарняна каса». Після операції виписка проводиться у відповідності до стану дитину строго індивідуально. З додаткових питань та термінів госпіталізації прохання звертатись за телефоном (0412) 34-24-84 (хірургічне відділення №2).

 33. Добрий день! Скажіть,будь ласка, скільки буде коштувати операція з видалення аденоїдів у дитини?

  • Шановна пані Тетяна, інформуємо, що лікування Вашої дитини буде проводитись безкоштовно (в межах бюджетного фінансування).

 34. Доброго дня!
  До якого лікаря можна звернутися з приводу діагностування висипу у дитини? Наразі приймаємо антигістамінні приписані педіатром. Висип частково проходить, але з’являється в ін. місцях.

  • Добрий день, Вам необхідно звернутись на консультацію до лікаря-інфекціоніста дитячого, з метою виключення інфекційного захворювання. Консультацію цього спеціаліста Ви зможете отримати на приймальному відділенні дитячого інфекційно-боксованого відділення, яке розташоване на базі Житомирської районної лікарні за адресою: Житомирський р-н, с. Станишівка, Сквирське шосе, 3. Після виключення інфекційного захворювання, доцільно буде звернутись до лікаря-алерголога дитячого.

 35. Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, до кого звернутися з приводу перевірки родимки?

  • Добрий день, з метою диференціальної діагностики клітинного складу родинки проводиться дерматоскопія, яку виконує лікар-дерматовенеролог на базі обласного шкірвендиспансеру щоденно з 11 до 13 год. Процедура дерматоскопії виконується після консультації лікарем-дерматологом або лікарем-хірургом-онкологом за місцем проживання або в консультативній поліклініці обласної дитячої клінічної лікарні за направленням.

 36. Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, нас направили з районної лікарні на огляд до хірурга та дерматолога, чи потрібно попередньо записуватись на прийом? В які дні проводиться прийом цими лікарями? Дякую.

  • Добрий день, хірург приймає щоденно, крім вихідних та святкових днів з 9.00 до 15.00 год., кабінет № 38. Дерматолог приймає у вівторок, середу та четвер з 11.00 до 13.30 год., кабінет № 23. Попередньо записуватись на прийом не обов’язково, але попередній запис дасть можливість замовити талон до лікаря у вибраний Вами час прийому.

  • Добрий день, Вам необхідно звернутись на консультацію до лікаря-гастроентеролога в консультативну поліклініку, каб. № 6 за направленням дільничого педіатра.

 37. Добрий день! Чи можна зробити у Вас операцію сину (лапароскопію)? У сина лівосторонній помилковий крипторхізм.

  • Добрий день! Хірургічні втручання при будь-якій формі крипторхізму у нашій лікарні виконуються, у тому числі – лапароскопічні; але показом до лапароскопічного втручання є лише черевна форма крипторхізму. Хибний крипторхізм не у всіх випадках вимагає операції; рішення у кожному конкретному випадку приймається при консультації дитячим хірургом. Рекомендуємо звернутись у консультативну поліклініку лікарні в кабінет № 38 за направленням дільничного педіатра або хірурга.

 38. В г. Коростене нет детского окулиста, невролога. Можно ли приехать к Вашим специалистам на консультацию без направления?

  • В наданні медичної допомоги не відмовляємо жодному пацієнту, але наявність направлення спрощує та скорочує Ваш час перебування в медичному закладі.

 39. Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, Житомирський р-н обслуговується лише з 12ої год. чи можна і раніше записатися?

  • Доброго дня! Записуватися на прийом до лікаря можна і до 12 год., але визначені години обслуговування дитячого населення Житомирського району з 12 год..

 40. Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, чи можна у вас перевірити слух дитині (3 роки), мене цікавить не лише огляд лікаря, а й апаратне обстеження

  • Доброго дня. Слух дитині перевірити можна у лікаря-сурдолога. Для цього необхідно мати направлення від дільничого педіатра або від отоларинголога за місцем проживання.

 41. Доброго дня! Хочу виразити велику подяку Довгополому Юрію Дмитровичу за його професіоналізм, за розуміння до переляканих очей батьків, за те, що допоміг і чітко пояснив всі нюанси лікування. Ми дуже Вам вдячні і всім рекомендуємо вас як гарного фахівця і хорошу людину!!!

  • До лікаря можна записатись за телефоном: код міста 0412 тел. 345587 або код міста 0412 тел. 341436.

 42. Доброго вечора, я мама і хочу Вас запитати. Моїй донечці вже 3 рочки і в нас є проблема, вона ходить на пальчиках і ми вже просто не заїмо що робити, дуже хочемо щоб Ви нам дали пораду що робити, нам кажуть що треба їхати на підрізання в Житомир.

  • Пропоную звернутись на консультацію до дитячого лікаря-невролога за місцем проживання, або за направленням в обласну дитячу клінічну лікарню теж до лікаря-невролога дитячого.

 43. Доброй ночи! Нужна консультация фтизиатра и КТ органов грудной полости. Возможно? Цена КТ? Как записаться на прием и диагностику?

  • На базі лікарні КТ не проводиться, фтизіатром діти консультуються в обласному протитуберкульозному диспансері.

 44. У Вас сучасні методи видалення аденоїдів? Який час після операції потрібно знаходитись в стаціонарі? Чи обов’язкове направлення на операцію з району?

  • Направлення на операцію обов’язкове разом із довідкою про епідоточення та загальними аналізами крові та сечі. Аденотомія виконується під загальним знечуленням. Термін перебування до 3 днів.

 45. Скажіть будь ласка, кількість дівчаток і хлопчиків та їх вік, які зараз лікуються в онкогематологічному відділенні? З метою благодійної допомоги їм.

  • На сьогоднішній день в онкогематологічному відділенні лікуються 14 дівчаток та 9 хлопчиків. До 3 років 3 дівчинки,1 хлопчик; з 3 до 6 років – 3 хлопчики, 6 дівчаток; з 7 до 10 років – 2 дівчинки; з 11 до 14 років – 1 хлопчик; з 15 до 18 років – 3 дівчинки, 4 хлопчики.

 46. Здравствуйте! Скажите, пожалуйста, номер телефона регистратуры – нужно узнать расписание врача.

  • Консультацію ортопеда пройти можна, а генетика на базі Житомирського обласного центру планування сім’ї та репродукції людини у м. Житомир за адресою вул. Сабурова, 2-А.

  • УЗД серця можна зробити, а доплєр судин голови та шиї тільки за показами в умовах стаціонарного лікування.

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*