Реабілітаційне відділення

Завідувач відділенням Потапова Марина Юріївна                          

Фізіотерапевтичне відділення функціонує з 1985 року.

У відділенні працюють висококваліфіковані досвідчені спеціалісти з фізіотерапії, масажу та ЛФК.

У відділенні проводиться лікування, профілактика та реабілітація за допомогою масажу, ЛФК та фізіотерапевтичних методів.

Щорічно у фізіотерапевтичному відділенні проходять лікування близько 11000 хворих. Лікування проводиться відповідно до сучасних принципів і стандартів фізіотерапевтичного лікування та фізичної реабілітації.

Інтер’єр відділення яскраво оздоблений, зокрема улюбленими героями мультфільмів, які дарують гарний настрій пацієнтам.

Функціонують кабінети для проведення фізіотерапевтичних процедур (кабінет низькочастотної терапії, світлолікування, високочастотної терапії), кабінет спелеотерапії, інгаляторій, кабінет парафіноозокеритолікування, кабінети для проведення масажу та лікувальної фізкультури.

У відділенні застосовуються сучасні методи лікування з використанням апаратів для інформаційно-хвильової терапії, фототерапії, КВЧ та магнітолазеротерапії.

Також проводяться: ендотон-стимуляція, ампліпульс-терапія, діадинамотерапія, електрофорез лікарських речовин, ультразвукова терапія, електросон, магнітотерапія, загальне та місцеве УФО-опромінення, УВЧ, СВЧ-терапія, індуктотермія, парафіноозокеритолікування та інгаляційна терапія.

Фізіотерапевтичні методи лікування проводяться у комплексі з масажем та лікувальною фізкультурою.

За допомогою фізіотерапевтичних методів підвищується ефективність призначеної медикаментозної терапії, зменшується ризик рецидивів та ускладнень захворювання і як результат, скорочуються строки лікування багатьох захворювань.