Відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії

Завідувач відділенням Петренко Костянтин Борисович

Високопрофесійний колектив відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії  24/7 надає ефективну, якісну медичну допомогу пацієнтам,  забезпечуючи анестезію та інтенсивну терапію дітям віком 1 місяця до 17 років включно, із захворюваннями, які потребують або не потребують хірургічного втручання та супроводжуються розладами вітальних функцій або загрозою їх виникнення.

Відділення оснащене найсучаснішими наркозними станціями, апаратами штучної вентиляції легень, моніторинговими системами, кардіодефібриляторами та іншим сучасним  медичним обладнанням.

Ми забезпечуємо :

  1. Цілодобовий анестезіологічний супровід хірургічних втручань різного рівня складності, діагностичних і лікувальних процедур у дітей.
  2. Інтенсивний післяопераційний нагляд та моніторинг стану пацієнтів.
  3. Висококваліфікованою паліативною допомогою дітей з порушенням функцій життєдіяльності.
  4. Здійснення комплексу заходів щодо відновлення корекції і підтримання порушення функцій життєво важливих органів і систем, які виникли внаслідок захворювань, травм, оперативного втручання та з інших причин.
  5. Високоспеціалізовану серцево-легеневу та церебральну реанімацію згідно сучасних настанов, стандартів надання медичної допомоги.
  6. Роботу виїзних реанімаційних бригад з надання планової та ургентної консультативної допомоги дітям за місцем проживання.
  7. Надаємо консультативну допомогу лікарям педіатричних спеціальностей лікарні та дистанційно – фахівцям інших закладів охорони здоров’я області.
  8. Впровадження нових та сучасних методів діагностики, знеболення та лікування на підставі стандартів, клінічних протоколів.
  9. Постійне післядипломне навчання медичних працівників відділення .

Усі послуги надаються пацієнтам безкоштовно в межах Програми державних медичних гарантій.

Наші контакти:

Телефон: (0412) 43-82-65