Основна подія

Останні новини

№150 Про внесення змін до районної Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2011-2016 роки

trizyb1

УКРАЇНА

БЕРДИЧІВСЬКА РАЙОННА РАДА

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  Р І Ш Е Н Н Я

 

Тринадцята   сесія                                                                VI скликання

 від  22.08.2012р.  № 150 

 Про  внесення змін до районної
Програми щодо виконання заходів
Загальнодержавної програми
«Національний план дій щодо реалізації
Конвенції ООН про права дитини»
на 2011-2016 роки

  Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції районної державної адміністрації, рекомендації постійних комісій районної ради  з питань охорони здоров’я, соціального захисту, гуманітарних питань та екології; регламенту, депутатської етики, законності, правопорядку і прав людини,  районна рада

ВИРІШИЛА:

 Внести зміни до районної Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2011-2016 роки, затвердженої рішенням районної ради від 11.03.2011року №32, а саме:

1.Підпункт 3.7 п.З розділу І Загальні положення виключити;

2.Доповнити розділом II  Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа:

« Розділ II Забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа

 Стан забезпечення житлом у 2012 році дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в районі становить 86%, переважна більшість з яких має житло на праві користування.

За дітьми вказаної категорії зберігається право на житло, в якому вони проживали з батьками, рідними до встановлення опіки, піклування, влаштування в прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу, інтернатні заклади.

Із загальної кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 14 дітей не мають житла, що не забезпечує в повній мірі цілісну систему соціального захисту дітей зазначеної категорії.

Основними завданнями захисту майнових та житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа є :

 1. Проведення моніторингу та забезпечення ведення персоніфікованого обліку нерухомого майна дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа.

 Служба у справах дітей
 райдержадміністрації;
 районний центр соціальних
служб для сім’ї, дітей та молоді
2013-2016рр.

 2.Забезпечення збереження житлового приміщення, яке належить на праві власності дитині-сироті або дитині, позбавленій батьківського піклування, за місцем її походження або проживання до влаштування в сім'ї громадян (проведення оцінки якості збереження житла та при потребі проведення ремонтних робіт).

Сільські, селищна ради
(за згодою) 2013-2016 рр.

 3.Зарахування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16 років (у разі відсутності у таких дітей житла) на квартирний та соціальний квартирний облік.

Сільські, селищна ради
 (за згодою) 2013-2016 рр.

 4.Забезпечення надання житла дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та осіб з їх числа за місцем походження (проживання або перебування їх біологічних батьків на момент смерті або виникнення обставин, що призвели до позбавлення дитини батьківського піклування).

Сільські, селищна ради
(за згодою) 2013-2016 рр.

 5.Здійснення контролю за дотриманням батьками та особами, які їх замінюють, житлових прав і охоронюваних законом інтересів дітей у разівчинення правочинів щодо нерухомого майна.

Служба у справах дітей райдержадміністрації
2013-2016 рр.

 6.Проведення семінарів для голів сільських, селищної рад з питань захисту житлових прав неповнолітніх.

Служба у справах дітей райдержадміністрації
2013-2016 рр.»

 

  3. Розділ II  Фінансове забезпечення програми важати розділом III, а розділ III «Моніторинг, оцінка та очікувані результати виконання програми» відповідно розділом IV.

 

 

Голова ради                                        М.Т.Стороженко

 

Ви тут: Головна Архів VI скликання Рішення VI скликання №150 Про внесення змін до районної Програми щодо виконання заходів Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на 2011-2016 роки