Майже 21 млн.грн. передано на потреби ЗСУ за ініціативи прокурорів Офісу Генерального прокурора

e85be2e6 4545 42ed 82b8 c87b4c50a9fcАрештовані в рамках кримінального провадження грошові кошти російського походження передано на потреби ЗСУ. За ініціативи прокурорів Офісу Генерального прокурора на потреби Збройних Сил України передано 650 200 євро, що становить приблизно 21 млн грн.

Ці кошти були арештовані в рамках кримінального провадження за фактами службової недбалості, зловживання владою, розтрати, шахрайства та відмивання коштів службовими особами українських держпідприємств та іноземних компаній, у тому числі представники яких є громадянами РФ (ч. ч. 1, 2 ст. 367, ч. 2 ст. 364, ч.5 ст. 191, ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 209 КК України).

Слідство встановило, службові особи держпідприємств увійшли в злочинну змову з представниками іноземних компаній, зокрема громадянами РФ, для незаконного отримання коштів шляхом зменшення суми компенсації за загибель у липні 2019 року в територіальних водах Ісламської Республіки Мавританія промислового риболовецького судна, яке належало Україні.

Правоохоронці зафіксували факт безпідставного перерахування коштів за нібито врегулювання спору щодо затопленого судна на транзитний рахунок українського банку з банківського рахунку, відкритого на території РФ. У подальшому на ці кошти судом було накладено арешт.

Офіс Генерального прокурора

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2