Вітання голови обласної ради із 30-ю річницею затвердження Державного Прапора України

derzhavnyj prapor28 січня 1992 року – знаменна дата української історії. Цього дня Верховна Рада України офіційно затвердила синьо-жовтий стяг Державним Прапором України.

«Затвердити Державним Прапором України національний прапор, що являє собою прямокутне полотнище, яке складається з двох рівних за шириною горизонтально розташованих смуг: верхньої – синього кольору, нижньої – жовтого кольору, зі співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3».

Із ювілеєм українського стягу жителів Житомирщини привітав голова обласної ради Володимир Федоренко:

Друзі, щиро вітаю із 30-ю річницею затвердження Державного Прапора України!

Державний Прапор України це наша гордість та національна святиня, що символізує велич і традиції українського народу.

Впродовж багатьох століть він був символом козацтва і саме під цим знаменом українці утвердили віковічну мрію про державність, здобули свою вільну, соборну та незалежну державу Україна.

Сьогодні наш синьо-жовтий прапор майорить у кожному місті й селі України, у різних куточках світу, є символом кожного державного свята, з ним стояли патріоти на Майдані під час Революції гідності, під ним наші захисники на Сході продовжують мужньо оберігати наш мир та спокій, відстоювати державну цілісність та суверенітет у війні з російським агресором.

Український Державний Прапор, як і народ України, пройшов довгий і нелегкий шлях, часом героїчний, часом трагічний... Однак, випробування об’єднують український народ та роблять його сильнішим. Омріяна заможна та вільна Україна будується кожним із нас. І починається вона з найпростішого - любові та поваги до її національних символів.

Нехай наш синьо-жовтий стяг продовжує гордо майоріти та об'єднувати людей від сходу до заходу, від півночі до півдня!

Нехай українське небо буде мирним й чистим, а ниви рясніють щедрими золотими врожаями.

Слава Україні!

photo5449381551306553919

photo5449381551306553919

photo5449381551306553919

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2