Володимир Ширма відкрив сучасний спортзал на базі пожежно-рятувальної частини в Ємільчине

272042824 1535453356826904 716202252531797911 n17 січня заступник голови обласної ради Володимир Ширма долучився до церемонії урочистого перерізання стрічки до нової спортивної зали для занять рятувальників з фізичної підготовки, що відкрили на базі 18-ї Державної пожежно-рятувальної частини в смт Ємільчине.

Як зазначив  під час урочистостей заступник начальника Головного управління ДСНС в області Олександр Кравець, фізичні заняття у системі ДСНС є важливою складовою службової підготовки осіб рядового і начальницького складу до успішного виконання ними оперативно-рятувальних завдань.

Нову спортзалу обладнали біговою доріжкою, двома видами велотренажерів, розмістили шведські стінки, спортивні мати, а також різні за вагою гирі та штанги.

Фінансову підтримку у ремонті приміщення і закупівлі сучасних тренажерів та інвентарю, що слугуватиме поліпшенню умов несення служби особового складу рятувальних підрозділів, здійснила Житомирська обласна рада.

«В жовтні минулого року особисто відвідав відділення ДСНС в смт Ємільчине і мав можливість ознайомитися з умовами несення служби наших рятувальників. Начальник відділення Черкес В.А. висловив побажання обладнати кімнату тренажерами для заняття спортом. Сьогодні мрія ємільчинських ДСНСників стала реальністю. Будьте здорові та «сухих» рукавів вам», - зазначив Володимир Ширма.

«Такі події дуже важливі для бійців ДСНС, адже тепер у них з’явилася можливість постійно підтримувати та вдосконалювати фізичну форму як у службовий, так і в позаслужбовий час, що у підсумку позитивно вплине на їх уміння і навички в умовах ліквідації різноманітних надзвичайних подій та ситуацій», - наголосив Олександр Кравець.

006

006

006

006

006

006

006

006

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2