Керівництво міста та області відвідали «фестиваль морозива»

DSC 2180Сьогодні у Житомирі стартувало традиційний «фестиваль морозива». Справжнє солодке свято від компанії "Рудь" відбувається щороку у рамках відзначення Дня захисту дітей.

 

 

Фестиваль проходить на трьох локаціях – вулиця Михайлівська, майдан імені С.П. Корольова, Шодуарівський парк. Головний атрибут свята – морозиво!

Завітали на свято і керівництво міста та області: голова обласної ради Володимир Федоренко, голова обласної державної адміністрації Віталій Бунечко, міський голова Сергій Сухомлин, народні депутати України Арсеній Пушкаренко, Анатолій Остапенко та  перший заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун.

« Фестиваль морозива "Рудь" вже став справжньою візитівкою Житомира, як і сама компанія, яка відома своїм продуктом у 30 країнах світу.   Петро Рудь є Почесним Амбасадором Житомирщини і депутатом обласної ради.  Житомирщина має знати своїх Героїв, а Петро Володимирович - людина-легенда. Він перетворив своє виробництво у справжній не тільки український, а й світовий бренд! Пізнаваний та популярний!  Дякую за свято та активну соціально-відповідальну підприємницьку діяльність», - зазначив голова обласної ради Володимир Федоренко.

DSC 2111

DSC 2111

DSC 2111

DSC 2111

DSC 2111

DSC 2111

DSC 2111

DSC 2111

DSC 2111

DSC 2111

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2