Володимир Ширма взяв участь у конференції з обміну досвідом у сфері впровадження системи перинатальної допомоги на обласних рівнях

DSC 7982Захід організовано Волинською обласною радою та проходить у місті Луцьк. До участі у конференції запрошені  голови обласних рад зі всієї України разом із заступниками, народні депутати, представники громадськості.

Учасники розпочали роботу з відвідування КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства»  Волинської обласної ради. Генеральна директорка  КП Ірина Горавська провела екскурсію закладом, розповіла про особливості роботи та досягнення.

Після відвідування закладу учасники конференції висадили дерева, цим самим утворивши символічне «коло друзів»  на території медичного об’єднання захисту материнства і дитинства.

Представники продовжили зустріч взявши участь у Всеукраїнській конференції: «Обмін досвідом у сфері впровадження системи  перинатальної допомоги на обласних рівнях».  Голова Волинської обласної ради  Григорій Недопад презентував  моделі роботи КП «Волинське обласне територіальне медичне об’єднання захисту материнства і дитинства» Волинської обласної ради. Після завершення конференції відбулась оглядова екскурсія Волинським обласним перинатальним центром та Волинською обласною дитячою  клінічною лікарнею.

На завершення заходу представники відвідали Державний історико-культурний заповідник міста Луцьк.

«Дані заходи є надзвичайно важливими. Адже обмін досвідом дозволяє побачити здобутки інших обласних рад, закладів, установ та запозичити досвід у розбудові та покращені власних закладів. Вдячний організаторам, зокрема голові Волинської обласної ради за запрошення», - підсумував Володимир Ширма.

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

DSC 7868

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2