Трудотерапія, дозвілля, медичні послуги - для підопічних Хорошівського психоневрологічного інтернату створені відповідні умови

internatКомунальна установа «Хорошівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради створений на базі розформованого геріатричного пансіонату 01.01.2013 року, який розрахований на 100 ліжко-місць,  та є стаціонарним закладом для соціального захисту, постійного проживання осіб із стійкими інтелектуальними та/або психічними порушеннями, які за станом здоров’я  потребують стороннього догляду, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги, інших соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів.

Виконання соціальних послуг забезпечують 57 кваліфікованих працівників.

Установа фінансується з обласного бюджету та додатковими джерелами (благодійна допомога,  пожертвування організацій, підприємств і громадян).

Територія інтернату займає 4,5 га та знаходиться в мальовничому місці – з однієї сторони сосновий бір, з іншої березова діброва.

На території інтернату розташований житловий двоповерховий корпус, два адміністративних одноповерхових приміщення, приміщення пральні та окреме приміщення клубу з капличкою, а також приміщення котельні, господарського складу та двох господарських будівель корівника та свинарника, погрібу  для зберігання овочів та сезонна теплиця.

В інтернаті є сучасний харчоблок для приготування різноманітних страв  зі збалансованим харчуванням та великим світлим залом для прийому їжі, власна пекарня. На балансі установи знаходиться артезіанська свердловина та дизельна електрогенераторна установка. В зимовий період використовується автономна котельня, що дає змогу регулювати подачу тепла при різних температурних показниках повітря.                                                                                                                     

В житловому приміщенні знаходиться велика душова кімната та 3 одномісні відокремлені душові кімнати.

Підопічні приймають водні процедури за графіком і окремо за потребою та бажанням. В цьому приміщенні знаходиться 7 санвузлів, кожен облаштований окремими кабінками з унітазами та залою з умивальниками та дзеркалами, що дозволяє забезпечити потреби підопічних без утворення черги.

Кабінет сімейного лікаря, чергової медсестри, медсестри з дієтичного харчування, сестри господині, фізкабінет, кабінет перукаря, кімната для відвідувань, кімната дозвілля та побутова кімната підопічних знаходяться в основному корпусі для постійного проживання, що дає змогу особам з обмеженими можливостями отримувати повноцінно всі соціальні послуги.

Також при інтернаті створено колектив  художньої самодіяльності, в якій беруть участь підопічні та працівники інтернату та розвинена дозвіллева робота, на які підопічні вчаться виготовляти різні поробки з паперу, пластиліну, дерева та ін.

При інтернатній установі створено допоміжне господарство, на якому підопічні, за рекомендацією лікаря, проходять трудотерапію, отримують навики по догляду за тваринами (кіньми, вівцями, ВРХ, свинями), при цьому забезпечують установу м’ясом та молоком та отримують заохочувальну грошову винагороду.

Інформація про КУ «Хорошівський психоневрологічний інтернат» Житомирської обласної ради:

Поштова адреса: 12101 Житомирський район, смт. Хорошів, Лісовий масив, 1

Телефон-факс: (0445) 3-24-43

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Керівник установи: Безпалюк Микола Володимирович

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2