Володимир Федоренко провів нараду з виконавчим апаратом обласної ради

DSC00835Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко на нараді з керівниками управлінь виконавчого апарату обласної ради обговорив нагальні робочі питання.

Зокрема розглянули питання майнового конфлікту між Житомирською обласною радою та ТОВ «Олді-Житомир». Наразі Управління юридичної та кадрової роботи обласної ради працює над заходами можливої компенсації завданої шкоди товариством, яке демонтувало прилеглу будівлю двох комунальних медичних підприємств без попередження власника – облради.

Під час наради голова обласної ради представив керуючого справами виконавчого апарату обласної ради Олександра Паламарчука, який був призначений на посаду 4 лютого та нового радника голови обласної ради Василя Осадчука, який раніше працював заступником голови Брониківської громади.

Також на нараді піднімались питання здачі в оренду неліквідного комунального майна, результати роботи депутатських комісій, конкурсів на заміщення посад директорів двох музеїв, а також питання стадії реконструкції та реекспозиції в музеї Лесі Українки у Новоград-Волинському.

Як зазначав і раніше Володимир Федоренко, ситуація щодо музею у голови облради на особливому контролі, адже 150-річчя великої поетеси на Житомирщині має бути відзначене на високому рівні.

За словами начальника Управління юридичної та кадрової роботи Анатолія Репікова робоча група виїжджала до музею і наразі внутрішній ремонт у приміщенні завершено, плитку біля музею покладено, триває встановлення експозиції. Цей процес курує Народний художник України Анатолій Гайдамака.

DSC00812

DSC00812

DSC00812

DSC00812

DSC00812

DSC00812

DSC00812

DSC00812

DSC00812

DSC00812

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2