На комісії з питань бюджету Житомирської обласної ради погодили створення геопорталу містобудівного кадастру

DSC08651На засіданні постійної комісії з питань бюджету та фінансів Житомирської обласної ради депутати погодили 11 обласних програм. Зокрема, підтримали виділення коштів на створення геопорталу містобудівного кадастру (у рамках Програми соціально-економічного розвитку), роботу якого презентував заступник директора департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації Віктор Мединський. 

Геопортал міститиме інформацію про громади області у єдиному вікні: транспортні магістралі, мережі, сільське господарство, лісові насадження, туристичні об’єкти тощо. Члени комісії з питань бюджету зауважили, щоб департамент налагодив співпрацю із громадами у контексті навчання фахівців та пошуку шляхів співфінансування проєкту. Перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко закликав долучитися місцевих депутатів до формування геоінформаційної системи регіону.

«Усі громади хочуть інвестицій. А інвестор має бачити картину вцілому: що є у цієї громади, які ресурси та можливості», - сказав депутат обласної ради Костянтин Черпицький.

Одноголосно депутати погодили виділення коштів на реконструкцію Житомирської обласної дитячої клінічної лікарні, підтримали проєкти Програми охорони навколишнього природного середовища в Житомирській області на 2018-2022 роки.

Окремо розглядали питання програм, сформованих департаментом культури, молоді та спорту облдержадміністрації. Із третьої спроби доповідачі надали інформацію у належному вигляді, до якої майже не було зауважень з боку депутатів. На розгляд були внесені 7 обласних програм, зокрема, щодо молодіжної політики, спорту, туризму та збереження культурної спадщини. Участь у засіданні комісії з питань бюджету взяли представники фізкультурно-спортивних товариств області. Депутат Микола Григорович повідомив, що, починаючи з 2016 р., спостерігається динаміка збільшення фінансування спортивної галузі області. І додав, що механізм розподілу коштів між спортивними школами та організаціями має бути більш прозорим та відкритим. З-поміж інших програм, депутати проголосували за фінансування на 50% від кошторису (це 45 млн грн), сформованого облдержадміністрацією, обласної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021-2024 роки.

«Депутати зацікавлені детально розібратись у програмах, які подає облдержадміністрація, і тим самим допомогти отримати необхідне фінансування. Така ретельна підготовка до роботи у комісіях свідчить не про блокування роботи, а про співпрацю і бажання вислухати усі сторони. Маємо знати конкретику по кожному пункту, які нагальні проблеми галузей та шляхи вирішення», - звернулася до присутніх депутат обласної ради Наталія Рибак.

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

DSC08485

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2