Володимир Федоренко підписав Меморандум про продовження співпраці з міжнародною організацією «Лікарі без кордонів»

DSC08995Голова обласної ради Володимир Федоренко зустрівся з представниками проєкту міжнародної незалежної гуманітарної медичної організації «Лікарі без кордонів»/ Medecins Sans Frontieres з лікування хворих на мультирезистентний туберкульоз в Житомирській області.

Участь у зустрічі також взяли головний лікар Житомирського обласного протитуберкульозного диспансеру Віталій Дідик та заступник директора Департаменту охорони здоров’я Віктор Лучків.

Голова обласної ради подякував представникам MSF за вагомий внесок у розвиток медицини нашої області, а саме допомогу Житомирському обласному протитуберкульозному диспансеру, який ще 4 роки тому обрали для пілотного проєкту.

Програми «Лікарі без кордонів» діють в 70 країнах світу, в тому числі і в Україні.

У Житомирській області організація не тільки здійснює лікування хворих на мультирезистентний туберкульоз, а й керує будівництвом нової сучасної лабораторії на базі протитуберкульозного диспансеру.

Це буде перша в регіоні лабораторія з високим рівнем біологічної безпеки. Аналізи більше не потрібно буде відправляти за кордон у Бельгію, що зменшить витрати і прискорить процес лікування. При цьому лабораторія зможе обслуговувати 5 областей України. Вартість будівництва 1,5 млн євро.

Результатом зустрічі стало підписання Меморандуму про подальшу співпрацю обласної ради з міжнародною медичною організацією.

«Як влада ми маємо зробити все, щоб цей проєкт працював. Незабаром планується круглий стіл за участі керівництва організації з Брюсселю, де детально обговоримо можливості подальшої співпраці», - зазначив Володимир Федоренко.

DSC08735

DSC08735

DSC08735

DSC08735

DSC08735

DSC08735

DSC08735

DSC08735

DSC08735

DSC08735

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2