Інвестори з Туреччини зацікавлені розвивати проєкти на Житомирщині

DSC00992Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко разом з Житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним зустрілися з інвесторами - представниками міжнародної компанії MNG Group, штаб-квартира якої базується в Анкарі.

Компанія заснована в 1976 році. Вона веде великі будівельні проєкти в Туреччині і за кордоном, які оцінюються загалом у 20 мільярдів доларів. Загальна кількість працюючих – понад 20 000 осіб.

За тиждень турецькі спеціалісти розпочинають будівництво сонячної електростанції в Брониківській ТГ Новоград-Волинського району вартістю 5 мільйонів доларів.

За словами представника MNG Group Неджмі Білгіна, з початку проєкту на Житомирщині вони відчували підтримку від представників обласної влади, в тому числі особисто від нинішнього голови облради Володимира Федоренка, який в той час обіймав посаду першого заступника голови ОДА. «Це було одним з аргументів, чому інвестиції прийшли саме в Житомирську область», - зазначив Неджмі Білгін.

Як розповів Володимир Федоренко, зустріч була присвячена тому, як вчасно та успішно побудувати сонячну електростанцію, яка допомога потрібна з боку місцевої влади та які ще проєкти можуть потенційно зацікавити інвесторів в області.

Компанія MNG працює на трьох континентах і веде більше 200 проєктів у галузі будівництва, енергетики, туризму, фінансів, інвестицій, авіаперевезень. «Нам потрібні такі досвідчені партнери, адже ми плануємо будувати готелі, запускати пряме авіасполучення з великими мегаполісами, розвивати справжній туристичний рай – усе те, що компанія допомагає робити в Еміратах, Туреччині чи Азербайджані», - зазначив Володимир Федоренко.

Серед захоплюючих прикладів роботи MNG – 5-зіркові тематичні готелі, аеропорт в Стамбулі та один з найвищих хмарочосів Дубая з двома басейнами на даху, що відкриється вже цього року.

DSC00572

DSC00572

DSC00572

DSC00572

DSC00572

DSC00572

DSC00572

DSC00572

DSC00572

DSC00572

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2