Депутати обласної ради провели перше в новому році засідання профільної комісії

01В обласній раді 5 січня провели перше в новому році засідання постійної комісії з питань бюджету та фінансів. На розгляд профільної комісії, у роботі якої взяв участь перший заступник голови обласної ради Олег Дзюбенко, вносилось одне питання. Зокрема депутати розглянули звернення департаменту фінансів облдержадміністрації щодо погодження розміщення вільних коштів обласного бюджету на депозитних рахунках.

Надав депутатам інформацію із зазначеного питання заступник директора департаменту фінансів облдержадміністрації Вадим Турський, який пояснив, що розміщення тимчасово вільних коштів обласного бюджету передбачено  постановою Кабміну та Бюджетним кодексом України.  

  • «Вимогами законодавства дозволено розміщувати у державних банках на депозитних рахунках тимчасово вільні кошти обласного бюджету. У результаті розміщення коштів обласний бюджет отримуватиме додаткові фінансові ресурси. Минулого року обласний бюджет додатково «заробив» 12,3 млн грн. У цьому році планується, що обласний бюджет отримає додаткових 5 млн грн. Всі ці кошти спрямовуються на вирішення нагальних потреб області», - розповів фінансист.

За словами фахівця, обирає банківські установи відповідна конкурсна комісія департаменту фінансів облдержадміністрації.

  • «Усього подали заявки 4 фінустанови. Серед вимог до банківських установ – це  обов’язкове повернення коштів у кінці року, повернення коштів за вимогою та річна процентна ставка. Пропозиції від банків були однакові, крім відсотків. За результатами конкурсного відбору обрано 2 банки, які запропонували найбільшу відсоткову ставку – 6,5%. Наразі готуються відповідні договори, одним із пунктів яких є нарахування пені за неповернення банком коштів у визначений термін», - пояснив Вадим Турський.

Після обговорення профільна комісія одноголосно підтримала звернення департаменту фінансів облдержадміністрації.

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

03

 

Інформаційні банери

president vru kmu vsu zt oda zhmr nac korupcia 2